O nas

Programowanie i nowoczesna technologia to nasza pasja

Expanding Web

O FIRMIE

Jesteśmy zespołem sprawdzonych ludzi. Doświadczenie zdobyliśmy pracując dla różnych firm w Polsce i za granicą nad dużymi projektami o zasięgu miedzynarodowym. Tworząc strony Internetowe pracujemy wg określonych wypracowanych etapów dzięki czemu wszystko przebiega sprawnie i szybko.

NASZA MISJA

Internet jest świetnym narzędziem dzięki któremu życie może być łatwiejsze - trzeba z tego korzystać! Chcemy zmniejszyć dystans pomiędzy biznesem który promujemy a jego potencjalnymi klientami.

TECHNOLOGIA

Pracujemy z systemami open source. Wśród nich są takie technologie jak HTML, PHP i JavaScript. Skrypty na których bazujemy to głównie Laravel, Magento i Wordpres ale możemy pracować z każdym innym systemem zbudowanym przy pomocy PHP.

1,000,123 +

GODZIN PRACY OD 2007 ROKU

6,233,954 +

LINII KODU

78 +

OBSŁUŻONYCH STRON

78 =

UKOŃCZONYCH PROJEKTÓW

13

LAT DOŚWIADCZENIA

Kim jesteśmy

Firma Expanding Web działa od ponad 10 lat. Na początku swojej działalności działaliśmy na rynku brytyjskim, większość projektów wykonaliśmy jako subkontraktor dla agencji marketingowych. Specjalizujemy się głównie w sklepach internetowych ale mamy na koncie również projekty blogów, aplikacji internetowych na komputery stacjonarne oraz telefony komórkowe.
Nasza oferta obejmuje również naprawę, przyśpieszanie oraz sprawdzanie kodu.
Jesteśmy specjalistami w konfiguracji, zabezpieczaniu i obsłudze serwerów. Przeprowadzamy akcje marketingowe oraz szeroko rozumiany PR w sieci.

Web Development 88%
Usługi serwerowe 68%
Marketing 82%

Nasze strony są responsywne!

Nasze strony są dopasowane do oglądania na telefonach komórkowych